Jdi na obsah Jdi na menu

Dorost

 

dorost_tj_stitna_vs._fc_slusovice_-_128.jpg

Sekretář Hnaníček Jan, Ved. mužstva Kuja Martin st., Hnilo Ladislav,Polášek Lukáš,Hnaníček Václav, Orsák Ondřej, Zvoníček Ondřej, Králík Martin, Kamenčák Lukáš, Trenér Šurán Jiří, Asistent Lysáček Tomáš,

Fojtík Ondřej, Maniš Martin, Malaník Patrik, Ujčík Vlastimil, Hrnčiřík Ondřej, Kuja Martin

 Hrnčiřík Šimon, Milo Michal, Důlka Daniel, Štěpančík Vojtěch

https://stitnafotbal.estranky.cz/fotoalbum/fotoalbum-dorost/

 

Příspěvky

Dorost SFK Holešov vs. TJ Štítná

17. 9. 2016

 Dorost SFK Holešov vs. TJ Štítná  0:2
branky: Malaník Patrik 2 

K dalšímu utkání zajížděli dorostenci v sobotu ráno do Holešova. Přistoupili k důležitém utkání velmi svědomitě a od prvních minut jasně svého soupeře přehrávali. Hrálo se v podstatě na jednu bránu. Domácí se za první poločas na nic nezmohli, pouze několikrát zkoušeli dlouhým nákopem překonat naši obranu. Ta si v naprostém klidu vždy poradila. Šance tak přicházely pouze na druhé straně a bylo jich opravdu hodně. Kdyby byl stav ve 20 minutě 0-3, nemohl by nikdo nic říct. Jenže šance jsme opět spalovali jak na běžícím páse. Už se na to nemohl dívat Vašek Hnaníček, na pravé straně navedl míč do vápna a tvrdě vystřelil. Brankář jeho střelu s námahou vyrazit před sebe a s dorážkou už Patrik Malaník neměl nejmenší problém 0-1. Těsně před poločasem přidal po pěkné kolmici od Martina Maniše stejný hráč pojistku 0-2. Stejným výsledkem skončil i poločas.
Druhý poločas poznamenalo počasí. Začalo hodně pršet, a tak se hra odehrávala více méně mezi šestnáctkami. Dorostenci v poklidu bránili své vedení. Mohli přidat i pojistku, ale své slibně rozjeté akce už ke gólu nedotáhli. Domácí se dostali jen k jedné šanci za celý zápas, tu ale útočník neproměnil. Důležité 3 body tak zcela zaslouženě odvezli hosté.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Dorost

Dorost TJ Štítná vs. SK Baťov 

13. 9. 2016

 Dorost TJ Štítná vs. SK Baťov  2:5

branky: Zvoníček Ondřej, Malaník Patrik

V krásném nedělním odpoledne se dorostenci utkali s Baťovem a nezačali vůbec dobře. Baťov získal uzemní převahu a v prvních 15 minutách diktoval tempo hry, žádné velké šance si ale nevytvořil. Udeřit tak mohlo na opačné straně, kdy se po rohovém kopu zjevil tváří v tvář gólmanovi Laďa Hnilo. Zvolil však těžkou variantu zakončení a ve 100% šanci z malého vápna přestřelil. Poté se hra vyrovnala, spíše začali hrát domácí. Výsledkem tomu byla pěkná střela O. Hrnčiříka z hranice pokutového území, kterou brankář jen s obtížemi vyrazil na roh. Z něho už se domácí radovali - míč dopravil do sítě Ondra Zvoníček 1-0. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Po chybě na pravé straně hostující hráč s velkým štěstím zakončil kolem bezmocného Kuji 1-1. Za dalších 10 minut se skóre měnilo znovu - po přesném centru z pravé strany zakončil hlavou Patrik Malaník. Poločas tak skončil 2-1.
Druhý poločas začal dobře, šanci měl opět Malaník. Pak se ale dění na hřišti zcela změnilo a domácí hráči jakoby se na utkání vykašlali, přestali úplně běhat a bojovat. Hned v 50 minutě hosté vyrovnali - kdy jeden hráč prošel středem hřiště jako nůž máslem, nezastavil ho ani Kuja, a tak pohodlně vyrovnal do prázdné branky 2-2. Za 2 minuty se situace opakovala, opět po chybě ve středu hřiště a nezastavení protihráče, prošel kapitán hostů, jakoby by mu ani nikdo nestál v cestě, až do vápna a s přehledem zakončil 2-3. Pak měli 2 velké šance domácí. Jenže oproti hostům, kteří dali branku snad z každé střely, nechávali vyniknout hostujícího gólmana - nejdříve Malaník a poté Maniš. A tak zákonitě přišel trest - na pravé straně jsme opět zcela propadli v bránění, hráč z křídla odcentroval, na hranici 16m si jej v otočce zpracoval hostující hráč a trefil od břevna do brány 2-4. Šanci mohl chvíli na to vykřesat Malaník, ale tváří v tvář brankáři opět selhal. Po další chybě na pravé straně obrany tak pečetil hostující hráč na konečných 2-5. Za předvedený výkon především v druhém poločase by se měli domácí stydět a rychle na takový přístup k zápasu zapomenout, takto se o 3 body nehraje!!!!!

Foto Michaela Maňasová

tj-stitna-n.-vlari---sk-batov_dorost.jpg

Pro další fotografie klikněte na úvodní fotku

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Dorost

Dorost SK SV Bojkovice  vs. TJ Štítná

4. 9. 2016

Dorost SK SV Bojkovice  vs. TJ Štítná  2:0

Dorostenci hráli své utkání v neděli krátce po obědě a soupeřem jim byly nedaleké Bojkovice. Oproti minulému zápasu se sestava díky zraněním opět zcela změnila - konkrétně 3 hráči ze zálohy zůstali doma. Utkání se od samého začátku nevyvíjelo moc dobře, špatně fungovala obrana a výsledkem toho byl brzký gól v naší síti. Po obdržené brance se situace ještě chvíli nijak nezlepšila. Ba naopak - domácí mohli po obrovských šancích utkání velmi brzo rozhodnout, jenže se zastřelovali. Zhruba od 20. minuty jsme hru vyrovnali, jenže bez nějakého většího efektu. Domácí hráli riskantní systém, kdy velmi zkracovali hřiště. Je jen škoda, že se ani jeden z náznaků nepodařilo dotáhnout do konce. Poločas tak skončil 1-0.
Druhá půle byla velmi poznamenaná dalšími zraněními v našich řadách. Domácí měli opět několik čistých šancí a jen díky Martinu Kujovi a nešikovnosti domácích hráčů utkání neskončilo větším rozdílem. Domácí tak v druhém poločase přidali jen jednu branku.
Zapas tak skončil zcela zaslouženou výhrou domácích 2-0.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Dorost

Dorost TJ Štítná vs. ČSK Uherský Brod

28. 8. 2016

 Dorost TJ Štítná vs. ČSK Uherský Brod  4:1

branky: Fojtík Ondřej, Milo Michal, Zvoníček Ondřej, Malaník Patrik

Štítenští dorostenci nastoupili k 4. podzimnímu utkání. Opět se změněnou sestavou, když se do hry vrátil po zranění Ondra Zvoníček. Začátek bylo takové oťukávání soupeřů. V 5. minutě se v offsidové pozici zjevil kapitán hostů, rozhodčí situaci pustili, a tak se hráč řítil sám na domácího brankáře. Naštěstí se spravedlnost ukázala a Martin Kuja hostujícího nejlepšího hráče vychytal. Tento moment jakoby zdravě nabudil domácí hráče k náporu. První šanci měli v podobě trestného kopu z hranice 20 metrů. Míč si postavil Ondra Fojtík a krásně zakroutil míč do branky 1-0. Poté domácí ve velkém spalovali šance - nejdřív Malaník neproměnil nájezd na gólmana, poté Zvoníček hlavou z malého vápna přestřelil. Ještě několik momentů zneškodnil hostující brankář. Další branka pro domácí ovšem přišla zanedlouho. Po krásné akci na pravé straně vystřelil do tyče Šimon Hrnčiřík, k odraženému míči se dostal Michal Milo a nekompromisní střelou pod víko zavěsil 2-0. Ještě jednu velkou šanci měl Paťa Malaník, ale ve složité pozici přeloboval jak brankáře, tak i branku hostů. Po občerstvení zcela převzali iniciativu hosté. Vytvořili si i několik brankových příležitostí, ale žádnou neproměnili. Domácím dělal starosti zejména výborně hrající kapitán hostů.
Druhý poločas už tolik vzruchu nepřinesl. Domácí spolehlivě bránili své vedení. Až na jednu výjimku - kdy po chybě v komunikaci si jeden z hráčů vstřelil vlastní gól 2-1. Brod stále kontroloval míč, ale žádné šance už si nevypracoval. Branky tak padaly na opačné straně. A ta na 3-1 byla přímo výstavní - Ondra Zvoníček si všiml, že brankář hostů je kousek z brány, a tak napřáhl z poloviny hřiště. Střela proletěla velkou rychlostí na hlavami všech hráčů včetně brankáře a zapadla přesně pod břevno 3-1. Hosté vrhli všechny svoje síly do útoku, ale už byli spíše nepřesní než nebezpeční. A tak po dalším brejku domácích pro
v tomto utkání zaslouženou trefu napřáhl Patrik Malaník a brankář se musel červenat - míč mu po ne úplně povedené střele proskočil mezi rukama do sítě 4-1. Pro sympaticky hrající hosty to je trochu krutý výsledek, ale hráči Štítné si díky zejména povedenému začátku 3 body zasloužili.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Dorost

Dorost FC Rožnov pod Radhoštěm vs TJ Štítná

21. 8. 2016

 Dorost FC Rožnov pod Radhoštěm  vs TJ Štítná  1:4

branky: Milo Michal, Malaník Patrik, Fojtík Ondřej, Hrnčiřík Ondřej

Do utkání s Rožnovem nastoupili Štítenští dorostenci s pozměněnou sestavou a rozestavením.

Jak se později ukázalo, byl to rozhodující faktor dnešního utkání.
Štítná začala utkání velmi dobře, kontrolovala hru od samého začátku.

Odměnou byl úvodní gól nové posily Michala Mila ve 4. minutě.Naši dorostenci hráli i nadále s obrovskou chutí a výsledkem toho byla rychlá druhá branka. Vstřelil ji po pěkné kombinaci a přesném zakončení Patrik Malaník. Domácí se dostávali do hry velmi sporadicky, navíc veškeré jejich útoky celý zápas likvidovala s přehledem hrající novĕ složená obrana hostů. Velkou převahu a kvalitu měli hosté i v záloze. Dorostenci měli i další šance, ale ujala se až dorážka Ondry Fojtíka. Poločas tak Štítná odehrála s vedením 0-3.
Druhý poločas byl velmi podobný prvnímu, pouze s tím rozdílem, že hosté své šance spíše zahazovali. Jinak pokračovali v pohledné kombinační hře, plné přihrávek po zemi s hromadou šancí. Ujala se bohužel pro hosty pouze nádherná střela Ondry Hrnčiříka z hranice pokutového území - krásně si zpracoval odražený míč a vymetl pavučinu domácí branky. Jedinou šanci měli domácí až v závěru a poradili si s ní - po centru z křídla domácí hráč snížil na konečných 1-4.
Dorostenci zaslouží za výkon v utkání velkou pochvalu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Dorost

Foto dorost TJ Štítná 2016

16. 8. 2016

 

Foto dorost TJ Štítná 2016

dorost_tj_stitna_vs._fc_slusovice_-_119.jpg

Pro další fotografie klikněte na úvodní fotku

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Dorost

Dorost TJ Štítná vs. FC Slušovice

14. 8. 2016

 

Dorost: TJ Štítná vs FC Slušovice  0:1

Domácí dorostenci vstoupili do zapasu velmi dobře a v úvodu měli nad Slušovicemi převahu. Po pěkné kombinaci středových hráčů měl první velkou šanci Patrik Malaník,bohužel neproměnil. Zhruba od 20 minuty převzali iniciativu hosté. Byli silní na míči,ale bez výraznějších šancí. Za zmínku snad stál pouze závar po jednom z rohů. Jinak hosté zakončovali z dálky a s jejich střelami si poradil výborně chytající Martin Kuja.
Druhý poločas začali hosté dobře,svým pohybem si vypracovali několik střel,ale Kuja byl opět pozorný. Když to nešlo útočníkům,převzal míč na své polovině jeden ze stoperů,prošel přes půl hřiště a krásně před prázdnou bránou našel volného spoluhráče 0-1. Poté se hra znovu vyrovnala,přišlo několik zranění a jejich vinou domácí dohrávali o 10. Paradoxně je to nakoplo k závěrečnému náporu,z něhož měl znovu obrovskou šanci Patrik Malaník. Bohužel trefil jen tyč.

dorost_tj_stitna_vs__fc_slusovice_-_128.jpg

Pro další fotografie klikněte na úvodní fotku

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Dorost

Dorost: FS Napajedla vs. TJ Štítná

8. 8. 2016

 

 Dorost: FS Napajedla vs. TJ Štítná  4:1

Domácí Napajedla hned od začátku diktovala tempo hry. Po nedůrazu při autovém vhazování přišel centr na neobsazeného Lapčíka a ten otevřel skóre na 1-0. Štítná ale zbraně nesložila. Hned za 2 minuty se míč, po rohu Maniše, dostal na nohu Šimona Hrnčiříka a ten se štěstím umístil k tyči Poláška 1-1. O minutu později nastřelil Zvoníček šajtlí břevno. Ve 22. minutě se ke slovu dostal Ondra Hrnčiřík, který z 25 metrů krásně vypálil. Brankář ale míč vyrazil se štěstím na roh. Ve druhém poločase domácí zvýšili aktivitu. Odměnou ale byly jen spálené šance, které likvidoval Kuja. Hosté se mohli ujat vedení ve 49. minutě, kdy Zvoníček našel pasem Ondru Hrnčiříka. Tomu chybělo k doklepnutí kousek. Další šanci hostů měl Maniš, ale trefil jen břevno. Běžela 76. minuta a roh domácích. Jediný neobsazený Holomek umístil k tyči 2-1. Štítná se snažila odpovědět, ale střely neměly potřebnou délku. V 83. minutě se k odraženému míči dostal Lapčík. Kuja opět kapituloval 3-1. V poslední minutě se ke slovu dostal ještě kapitán Mráz, který nedoletkou pečetil zaslouženě výhru domácích na 4-1.

Sestava: Kuja - Hnaniček - Kamenčák(C) - Hnilo - Polášek - Fojtík - Maniš - Zvoníček – Králík - Hrnčiřík Šimon - Hrnčiřík Ondřej - na střídání - Ujčík - Rak

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Dorost

Dorost -Krajský přebor 2015/2016 - foto,zápasy,tabulky,střelci,komentáře

3. 4. 2016

 

Dorost 2015/2016 - krajský přebor - 8.místo:

dorost-2016.jpg

Nahoře stojí zleva:Lysáček Tomáš-asistent trenéra,Šebák Zdeněk-trenér,Králík Martin,Hnilo Ladislav,Zvoníček Ondřej,Barbořík Radovan,Hrnčiřík Jan,Šimoník Roman,Hnaníček Václav,Krupík Miroslav - vedoucí mužstva

uprostřed zleva:Polášek Lukáš,Malaník Patrik

v podřepu zleva:Maniš Martin,Ujčík Vlastimil,Krupík Tomáš,Důlka Daniel,Fojtík Ondřej

ležící:Kuja Martin

na fotografii chybí:Krůžela Radek,Kamenčák Lukáš,Tomeček Karel,Orsák Ondřej 

 Více v celém příspěvku.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Dorost

Soustředění dorost - únor 2016

11. 2. 2016

Soustředění dorost TJ Štítná  - únor 2016

dorost-soustredeni.jpg

Více v celém příspěvku.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Dorost