Dorost: FS Napajedla vs. TJ Štítná

8. 8. 2016

Dorost: FS Napajedla vs. TJ Štítná  4:1

Domácí Napajedla hned od začátku diktovala tempo hry. Po nedůrazu při autovém vhazování přišel centr na neobsazeného Lapčíka a ten otevřel skóre na 1-0. Štítná ale zbraně nesložila. Hned za 2 minuty se míč, po rohu Maniše, dostal na nohu Šimona Hrnčiříka a ten se štěstím umístil k tyči Poláška 1-1. O minutu později nastřelil Zvoníček šajtlí břevno. Ve 22. minutě se ke slovu dostal Ondra Hrnčiřík, který z 25 metrů krásně vypálil. Brankář ale míč vyrazil se štěstím na roh. Ve druhém poločase domácí zvýšili aktivitu. Odměnou ale byly jen spálené šance, které likvidoval Kuja. Hosté se mohli ujat vedení ve 49. minutě, kdy Zvoníček našel pasem Ondru Hrnčiříka. Tomu chybělo k doklepnutí kousek. Další šanci hostů měl Maniš, ale trefil jen břevno. Běžela 76. minuta a roh domácích. Jediný neobsazený Holomek umístil k tyči 2-1. Štítná se snažila odpovědět, ale střely neměly potřebnou délku. V 83. minutě se k odraženému míči dostal Lapčík. Kuja opět kapituloval 3-1. V poslední minutě se ke slovu dostal ještě kapitán Mráz, který nedoletkou pečetil zaslouženě výhru domácích na 4-1.

Sestava: Kuja - Hnaniček - Kamenčák(C) - Hnilo - Polášek - Fojtík - Maniš - Zvoníček – Králík - Hrnčiřík Šimon - Hrnčiřík Ondřej - na střídání - Ujčík - Rak