Přípravné zápasy Štítná B

1. 3. 2019

neděle 17.2 - Štítná B - Tichov 1:2  branky:Bartoš Pavel

sobota 2.3 - Štítná B - Bohuslavice 2:6 branky: Holba Rostislav, Hnilo Dominik

sobota 9.3 - Štítná B - Slopné 5:3 branky: Krůžela Radek 2, Holba Rostislav, Maniš Martin, Hnilo Dominik

branky: Fojtík Pavel, Malaník Patrik, Holba Rostislav

Pro další fotografie klikněte na úvodní fotku.

TJ Štítná B vs. TJ Rudimov  7:4

2. 4. 2017

branky: Pukýš David 2, Bartoš Pavel, Fagulec Josef, Krupík Patrik, Hnaníček Michal, Hrnčiřík Ondřej

Dnešní utkání mělo 4 tváře. Zápas  pro nás začal dobře. Hned na začátku jsme si vytvořili šance a ve 4.minutě po faulu v šestnáctce proměnili penaltu. Za dalších 8. min po chybě hostující obrany zvýšil D. Pukýš na 2:0. Zdálo se, že máme hru ve svých rukou a v klidu jdeme za vítězstvím, jenže za 2 min. soupeř snížil také z pokutového kopu. A za dalších 10. min bylo vyrovnáno. Hra se vyrovnala. Šance měli více domácí, ale branka pořád nepadla. V 35. min po mnoha šancích jsme zvýšili na 3:2  za minutu na 4:2. To nás nakoplo k zlepšenému výkonu a v 45. min jsme přidali ještě pátou branku a tak také skončil poločas. Na začátku druhé půle, po chybě domácího gólmana hosté snížili na 5:3. Soupeře jsme dlouho přehrávali, měli hodně šancí, ale branka nepadla, a tak přišel  trest v podobě penalty a snížení hostů na 5:4. Hned po snížení hostů se domácí vzpamatovali a uvědomili si, že musí hrát opět svou hru. Dali jsme míč na zem a začali konečně kombinovat. V 80. minutě po faulu jsme kopali pokutový kop a zvýšili svůj náskok na 6:4. Hned za 2 minuty jsme přidali ještě sedmý gól a soupeře už k ničemu nepustili a mohli ještě svůj náskok zvýšit. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a také domácím divákům za podporu v zápase.

Branky domácích: 4 min penalta P. Bartoš, 12 a 45 min D. Pukýš, 35 min J. Fagulec, 36 min P. Krupík, 80 min  penalta M. Hnaníček, 82 min O. Hrnčiřík
  Trenér Radek Hnilo

TJ Velký Ořechov vs. TJ Štítná B  3:6

26. 3. 2017

branky: Holba Rostislav 3, Bartoš Pavel 2, Fojtík Pavel

Dnešní zápas byl poměrně od začátku vyrovnaný. Soupeř si hned na začátku vytvořil příležitost, ale gólman Krupík Patrik výborným zákrokem míč vyrazil.
Potom jsme převzali iniciativu a vytvořili si šance po jedné přišla penalta a 0-1  ,asi po 10 minutách jsme přidali druhý gól a za dalších pět třetí.
Soupeř  se už v prvním poločase na nic nezmohl .Do druhého poločasu jsme museli udělat dvě změny v sestavě kdy se nám zranily stopér a záložník.
Na začátku se změny neprojevily a přidali jsme další dvě branky, ale pak jsme se uspokojily a dali soupeři šanci zdramatizovat zápas. Dostali jsme  v 61 a 63 minutě dvě branky a další 70 min. Stav byl pro soupeř povzbuzující a vidina 20 minut do konce jim dávala šanci na lepší výsledek.Po třetím gólu jsme,
ale začali hrát znovu svoji hru a vytvářeli si brejkové šance a na konci jsme jednu proměnily tím soupeře dorazily a vyhráli celý zápas nakonec 6-3.