Dorost FC Rožnov pod Radhoštěm vs TJ Štítná

21. 8. 2016

Dorost: FC Rožnov pod Radhoštěm  vs TJ Štítná  1:4

branky: Milo Michal, Malaník Patrik, Fojtík Ondřej, Hrnčiřík Ondřej

Do utkání s Rožnovem nastoupili Štítenští dorostenci s pozměněnou sestavou a rozestavením.

Jak se později ukázalo, byl to rozhodující faktor dnešního utkání.
Štítná začala utkání velmi dobře, kontrolovala hru od samého začátku.

Odměnou byl úvodní gól nové posily Michala Mila ve 4. minutě.Naši dorostenci hráli i nadále s obrovskou chutí a výsledkem toho byla rychlá druhá branka. Vstřelil ji po pěkné kombinaci a přesném zakončení Patrik Malaník. Domácí se dostávali do hry velmi sporadicky, navíc veškeré jejich útoky celý zápas likvidovala s přehledem hrající novĕ složená obrana hostů. Velkou převahu a kvalitu měli hosté i v záloze. Dorostenci měli i další šance, ale ujala se až dorážka Ondry Fojtíka. Poločas tak Štítná odehrála s vedením 0-3.
Druhý poločas byl velmi podobný prvnímu, pouze s tím rozdílem, že hosté své šance spíše zahazovali. Jinak pokračovali v pohledné kombinační hře, plné přihrávek po zemi s hromadou šancí. Ujala se bohužel pro hosty pouze nádherná střela Ondry Hrnčiříka z hranice pokutového území - krásně si zpracoval odražený míč a vymetl pavučinu domácí branky. Jedinou šanci měli domácí až v závěru a poradili si s ní - po centru z křídla domácí hráč snížil na konečných 1-4.
Dorostenci zaslouží za výkon v utkání velkou pochvalu.