Dorost TJ Štítná vs. FC Slušovice

14. 8. 2016

Dorost: TJ Štítná vs FC Slušovice  0:1

Domácí dorostenci vstoupili do zapasu velmi dobře a v úvodu měli nad Slušovicemi převahu. Po pěkné kombinaci středových hráčů měl první velkou šanci Patrik Malaník,bohužel neproměnil. Zhruba od 20 minuty převzali iniciativu hosté. Byli silní na míči,ale bez výraznějších šancí. Za zmínku snad stál pouze závar po jednom z rohů. Jinak hosté zakončovali z dálky a s jejich střelami si poradil výborně chytající Martin Kuja.
Druhý poločas začali hosté dobře,svým pohybem si vypracovali několik střel,ale Kuja byl opět pozorný. Když to nešlo útočníkům,převzal míč na své polovině jeden ze stoperů,prošel přes půl hřiště a krásně před prázdnou bránou našel volného spoluhráče 0-1. Poté se hra znovu vyrovnala,přišlo několik zranění a jejich vinou domácí dohrávali o 10. Paradoxně je to nakoplo k závěrečnému náporu,z něhož měl znovu obrovskou šanci Patrik Malaník. Bohužel trefil jen tyč.