A- mužstvo Luhačovice :Štítná A  3:2 (0:0)

Branky Štítná: 65. a 85.min Vaculík Tomáš

Červená karta : 44.min Liška František (2x ŽK)

Sestava Štítná A:Vaculík P. -Liška František,Sloboda,Hnaníček M., Ocelík-Štěpančík.Vaculík T.,Liška Jaroslav,Chovančík T.,Chovančík V.-Šenkeřík

Na střídání:Zvonek,Krupík Patrik

Přenos zápasu můžete sledvat  - zde

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách, ale branku nepřinesl. Hlavní událostí první půle byla červená karta pro Lišku, který stáhl unikajícího Davida Červenku. Hned po přestávce se na hranici pokutového území uvolnil Broňa Červenka a střelou k tyči nedal Vaculíkovi šanci – 1:0. Štítná hrála poctivě odzadu a spoléhala se na rychlé protiútoky. A jeden jim vyšel ukázkově v 65. minutě. Po pravé straně se uvolnil Šenkeřík, předložil míč pod sebe na nabíhajícího Tomáše Vaculíka, který krásnou ranou pod břevno nedal Kořenkovi šanci – 1:1. Domácí inkasovaná branka nabudila k větší aktivitě a odměnou byla vedoucí branka v 74. minutě. V pokutovém území vyměnilo míč duo Červenka D. a Červenka Ondřej, který se tváří v tvář brankáři nemýlil – 2:1. Čtyři minuty nato si na propadlý míč počíhal Talaš a uklidil jej do prázdné brány – 3:1. Hosté ještě zápas zdramatizovali pět minut před koncem. Na rohový kop si nejvýše naskočil Tomáš Vaculík a snížil na 3:2. Domácí si svůj náskok již pohlídali, a připsali si tak první tři body na jaro.

Další zápasy:

Baťov :Vigantice 0:1 np,Holešov :Slušovice 6:2,Bystřice:Provodov 1:4 ,Morkovice :Chropyně 3:2,Napajedla:Boršice 2:1,Fryšták :Rožnov 1:0

více  - zde

Dorost Luhačovice :Štítná 3:4 (0:2)

Branky Štítná: 14.min Maniš,40. Malaník,53.  Králík,90.Zvoníček

Sled skóre:0:3 - 3:3  - 3:4

Sestava Štítná:Kuja-Barbořík,Kamenčák,Zvoníček,Polášek-Malaník, Králík, ManišFojtík-Šimoník,Hnaníček (55.min  Hnilo)

Na střídání ještě: Krupík

Dorost  do 70.min hrál tak .že se nikdo z přítomných divákú nedivil ,že Štítná vedde 3:0 .Bohužel od 70.min domácí velkým nasazením dokázali v 85 .min vyrovnat .Pro štítenské dorostence ,ale byla štěstěna nakonec nakloněna  a po faulu na Patrika Malaníka  v 90.min Ondra  Zvoníček  z penalty potvrdil zasloužené tři body pro Štítnou.

více o zápase  - zde

Slušovice:Rožnov 6:0,Malenovice:Brumov 0:15,Nedašov :Louky 0:2 ,  Uherský Brod : Baťov 1:5,Bojkovice:Holešov 2:0,Hluk:Kunovice 1:2