Vlachovice :Slušovice ,Brumov B:Val.Klobouky,  Val.Meziříčí B :Zubří: , Podkop.Lhota  :Nedašov,Hrachovec : JuřinkaVidče : Val.Příkazy

Dorost       Štítná   : Velké Karlovice wsobota   16,30 hod

Hovězí:Val.Klobouky,Vlachovice:Ratiboř,Provodov:Juřinka,

Lidečko:Mladcová ,Val.Polanka : Újezd,Poličná:Slavičín

B-mužstvo       Příluky B : Štítná B  sobota   16,30 hod

Březůvky : VlachoviceB,Pozlovice :Trnava,Šanov:Jestřabí,Vizovice B :Rokytnice ,Rudimov :Sehradice B,Poteč:Luhačovice B

Žáci starší       Brumov  : Štítná  sobota  9,30 hod

Žáci mladší      Štítná  : Brumov  sobota   11,15 hod

Zápasy našich mužstev 23. a 24.5.2015

A- mužstvo   Zubří   : Štítná A  1 : 0 na pen. (0:0)

Sestava Štítná:Vaculík Pavel  ml.-Liška František ,Hnaníček Michal,Sloboda ,Machuča- Pukýš René,Liška Jaroslav,Chovančík Tomáš,Chovančík Vít-Smolka,Fagulec

Střídali:Zvonek,.Krupík,Zvoníček Ondřej,Štěpančík

Trenér Vaculík Pavel:"Ve vyrovnaném utkání měli sice obě mužstva šanci vstřelit branku,ale brankáři na obou stranách své týmy podrželi.O vítězství tak musely rozhodnout pokutové kopy,ve kterých byli šťastnější domácí  - v deváté sérii 5:4."

Val.Příkazy :Vlachovice 5:2,Juřinka :Vidče 6:1,Nedašov :Hrachovec 1:2 np , Podlesí :Podkopná Lhota 0:3,Valašské Klobouky :Val.Meziříčí B 1:2Slušovice :Brumov B 4:0

Dorost        Mladcová   :   Štítná   0 : 3 (0:2)

Branky Štítná:,Zvoníček,Štěpančík,Šimoník

Sestava Štítná:Kuja-Barbořík(45.min Kamenčák),Krupík Patrik,Zvoníček,Polášek-Krůžela(68.min Hnaníček) ,Maniš,Štěpančík,Kozubík(45.min Fojtík)-Šimoník(87.min Orsák),Králík

Na střídání ještě:Krupík Tomáš

První poločas začali naši dorostenci velmi dobře .Záhy vedli o dvě branky  a zahodili ještě několik slibných gólových příležitostí.Domácí však po 25 minutách hru vyrovnali a byli najednou více než vyrovnaným soupeřem.Naše obrana však odolávala ,a když v závěru poločasu střelu z 20 m Martin Kuja vytlačil na tyč ,skončila první půle dvojbrankovým rozdílem pro Štítnou.Jak skončil první poločas,tak  začal i druhý.Domácí se snažili o snížení,ale výborně chytající Martin Kuja s obranou  jejich ofenzivnímu snažení odolávali.Domácí zlomila až třetí branka ,kterou vstřelil Ondra Zvoníček hlavou po rohovém kopu Martina Maniše.Po této brance se naši hráčí dostali do několika brejkových nájezdů na brankáře domácích ,ale Petr Štěpančík ,Ondra Zvoníček a ani Roman Šimoník  nedokázali své tutovky proměnit.Zasloužné vítězství nad kvalitním soupeřem z Mladcové mělo tři  výrazné postavy : Martin Kuja v bráně,špílmachr Petr Štěpančík  v záloze a nebezpečný a neúnavný Roman Šimoník v útoku.

Našim dorostencům stačí v posledních  třech zápasech získat tři body a stanou se vítězi krajské soutěže.

Slavičín:Vlachovice 7:1,Ratiboř:Hovězí 15:0,Val.  Klobouky:Lidečko 0:2,Juřinka :Poličná 3:2Újezd : Provodov7:3  , Vel.Karlovice : Val.Polanka 1:2

B-mužstvo     Štítná B   :   Šanov   3 : 1 (3:1)

Branky Štítná: 2x Holba,Pukýš David

Sestava Štítná:Marcaník-Žabka Martin,Zimáček,Šimoník Lukáš ,Fojtík,Baran,Pukýš David,Žabka Rostislav,Zvoníček Tomáš,David,Holba

Střídali:Maniš,Šimoník Roman,Barbořík,Holík

Diváků: 80

Rozhodčí:Mikeska

O výsledku zápasu rozhodl první poločas ,ve kterém domácí hráči vstřelili do 30  minuty tři  pěkné branky.Ve druhém poločase se již skóre neměnilo,protože šance zvlášť na straně domácích zůstaly nevyužity.

Luhačovice B :Pozlovice odloženo,Trnava:Příluky B 3:1,Vlachovice B:Poteč 4:0,Sehradice B:Březůvky 2:3 np ,Rokytnice:Rudimov 9:0,Jestřabí:Vizovice B 4:1

Žáci starší   Štítná   : Rožnov p. Radh.  3 : 0 (1:0)

Branky Štítná: 3x Patrik Malaník  (16.,58. a 65.min)

Sestava Štítná:Řehák-Hnilová,Chromáček,Struhař,Krupík ,-Ujčík,Hrnčiřík Šimon,Kolínek,Černý,Hnilo Dominik,Hrnčiřík Ondřej-Malaník-Hnaníček

Starší žáci opět předvedli výborný,obětavý a bojovný výkon a při střelecké chuti Patrika Malaníka  znovu vyhráli a dál  pokračují v boji o záchranu.První poločas začal velkou šancí Vaška Hnaníčka ,který ve 3.min postupoval sám na branku hostů,ale nastřelil pouze tyč.V 16.min zahrávala Štítná  rohový kop Josefem Kolínkem který našel Patrika Malaníka ,a ten hlavou otevřel skóre zápasu -  1:0.Hosté se v prvním poločase příliš do šancí nedostávali,přestože měli více ze hry.Druhý poločas měl stejný scénář.Hosté měli více ze hry ,ale branku nebyli schopni vstřelit.,protože v dnešním zápase mužstvo poctivě bránilo a obranná hra vedená Karlem Chromáčkem byla téměř bezchybná.Jedinou vážnější  chybu obrany v 53.min napravil Jenda Řehák skvělým zákrokem,když střelu hostujícího hráče z 10 m reflexivně nohou vyrazil mimo nebezpečí.V 58.min po přihrávce do uličky od Šimona Hrnčiříka prostřelil Patrik Malaník z pravé strany brankáře hostů a bylo to 2:0.V   65.min se prosadil po třetí v zápase Patrik Malaník a  domácí hráči již věděli ,že si připíšou do tabulky další důležité tři body- 3:0.

V jarní části soutěže starší žáci získali již 15 bodů (na podzim 6) a je radost se dívat jak bojují o zachování mužstva v krajském přeboru.

Patrik Malaník v této sezóně vstřil již svou 28 branku(23 za starší žáky. a 5 za dorost - více rubrika Střelec TJ).

Žáci mladší    Štítná :Rožnov p. Radh.  3 : 2 (2:1)

Branky Štítná:  2x Struhař David,Fryželka Pavel

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Černý, Kujová, Horňák,Rak,Fryželka,Holík,Struhař David,Hnilo Ondřej,Fagulec