17. kolo - 3.4. 2011  Štítná : Slavičín  0:0

18.kolo - 9.4. 2011  Chropyně : Štítná  3:1 (2:1)

Branku za hosty: Králík Tomáš
Sestava: Bartoška- Chovančík Tomáš, Šuráň Jiří, Liška František, Vaněk Ondřej –Pukýš René,Hnaníček Michal,Liška Jaroslav,Baran Jiří-Králík Tomáš,Kořének Miroslav

Do požárem sužované Chropyně odjížděli dorostenci se zastupujícím trenérem Zdeňkem Šebákem  pouze v jedenácti.

Začátek utkání se štítenským dorostencům povedl a již ve 4 minutě se po perfektní  přihrávce Jaroslava Lišky mezi obránce Tomáš Králík nemýlil 0:1. Domácí ohrozili branku hostů až v 15 minutě střelou z 25 m do tyče,doté doby hrála lépe Štítná.V 17 minutě se ocitl sám před brankářem Miroslav Kořének, ale jeho střela šla nad branku .Od této chvíle začala mít Chropyně více ze hry a využívala stálé podpory větru.Ve 20 minutě po centru do vápna  hostů vstřelili po skrumáži její  hráči vyrovnávací branku 1:1.O tři  minuty později  ve 23 minutě domácí rychlým protiútokem z levé strany otočili výsledek   2:1.Do konce poločasu mohla mezi 35 a 40 minutou Štítná vyrovnat,ale ani série několika rohů a trestné kopy s dobré vzdálenosti a ani útok 3 na 1 k vyrovnání nevedly. Proto se odcházelo do kabin za stavu 2:1 pro domácí.Nutno podotknout ,že komunikaci na hřišti po celý 1.poločas ztěžoval vrtulník hasící nedaleký požár .Druhý poločas začaly lépe domácí a po tečovaném centru brankář Bartoška vytlačil míč na břevno .Hned z protiútoku mohl vyrovnat Tomáš Králík,který se po chybě domácí obrany ocitl sám před brankářem ,ale bohužel přehodil jak brankáře,tak i branku domácích. Ve 23 minutě druhého poločasu se opakovala stejná situace, jako při druhé brance domácích se tentokrát rychlý protiútok domácím povedl z pravé strany a bylo to již 3:1.Od této chvíle se hosté tlačili za pomoci větru a nakopávaných míčů do vápna domácích. Bohužel ani Michal Hnaníček ani Tomáš Králík své šance hlavou neproměnili.

Trenér Šebák:“Je třeba pochválit celý tým za předvedenou hru. Nejlepší hráči dneska byli  -Jaroslav Liška, Michal  Hnaníček a František Liška. Stejný výkon, jako dneska by se Slavičínem  v minulém kole v pohodě stačil na 3 body.Dnes to bylo na Chropyni málo. "Škoda.“

19.kolo - 17.4. 2011  Štítná : Dolní Bečva  4:1 (2:1)

Branky - Kořenek M. 2x , Králík T. , Hnaníček M.

20.kolo - 23.4. 2011  Hulín : Štítná  2:0 (1:0)

21.kolo - 30.4.  Vel. Karlovice : Štítná  3:3 (1:2)