Jdi na obsah Jdi na menu

Průběh zápasu Juřinka :Štítná 2:4 28.9.2013

29. 9. 2013

1.min      -Trestný kop z 25 m Holba těsně nad

3.min     - Hnaníček střela z 25 m brankář kryl

8.min     - minela Chovančík Vít -domácí v šanci -střela nad bránu

9.min     - špatný odkop Slobody- střela domácích  z 11m 1:0

13.min   - centr domácích z pravé strany -střela z voleje z 10 m 2:0

19.min  - Trestný kop z 28 m Hnaníček přímo - nad bránu

23.min  - centr z trestného kopu z pravé strany -šance na dorážku Holba  a hned i Šenkeřík

26.min  - Kořenek po narážečce s Tomášem Vaculíkem sám před brankářem -technická střela 2:1

30.min  - žlutá karta Vaculík Tomáš

45.min - centr  z trestného kopu Slobody-hlavička Vaculík Tomáš-dorážka  ze 7 m Chovančík Tomáš od břevna 2:2

47.min - Hnaníček střelecký pokus z 30 m nad

48.min - Vaculík Tomáš střelecký pokus z 25  nad

50.min - dva rohy za sebou hosté

56.min - Šenkeřík v šanci na 11 m ,pak centr  a Vaculík Tomáš hlavou nad

58.min - centr z prava Sloboda na hlavu Vaculík Tomáš  -vedle brány

62.min - trestný kop zleva rozehrávka nakrátko-Vaculík Tomáš tvrdá nebezpečná střela -brankář s námahou na dvakrát kryl

63.min - střídání -Šenkeříka vystřídal Struhař Martin

65.min - první nebezpečí ve 2.poločase  před bránou Štítné - 2 x trestný kop za sebou

72.min- Holba žlutá karta

74.min-Struhař perfektní uvolnění ve  vápně -střela  1 m vedle

75.min- po autu 100% šance Struhař - do brankáře

78.min-střídání- Lišku Jaroslava střídá Zvonek Lukáš

81.min-Kořenek sám před brankářem  ze 7 m nedal

82.min-Vaculík Tomáš z 25 m nad

83.min-Kořenek  obešel vše co mu stálo v cestě - podél brankáře -konečně 2:3

90.min-rychlý proti útok Holby- sám z půlky na brankáře-střela do brankáře -odražený balon vraci do sítě Tomáš Vaculík 2:4

90.min - střídání -Vaculíka Tomáše střídá Šanta Daniel

91.min - konec zápasu -zasloužené vítězství Štítné -domácí prakticky od 13.min bez šance