Jdi na obsah Jdi na menu

15.kolo I.A třídy 30.3.2014 Zlínský deník

3. 4. 2014

uřinka pak zvládla lépe přestřelku s hostujícími Vlachovicemi, na které se v tabulce dotáhla rozdílem jediného bodu a Újezdec díky dvěma brankám střídajícího Šmída ve druhém dějství otočil bojovný zápas v Mladcové.

SKUPINA A

ŠTÍTNÁ N. VL. – V. KLOBOUKY 0:1 (0:1)

Valašské Klobouky utkání rozhodly už v 10. minutě po rohovém kopu, kdy Ptáček šťastnou střelou z úhlu trefil horní růžek domácí branky. První poločas byl herně vyrovnaný. Druhá půle byla již v režii Štítenských, kteří se usilovně snažili o vyrovnání.

Branka: Ptáček. Rozhodčí: Dlouhý, 200 diváků. Štítná n. Vl.: Marcanik – Babulík (Šuráň), Kořenek, Chovančík T., Chovančík V., Struhař, Hnaníček M., Hnaníček T., Liška, Vaculík, Šenkeřík (Zvonek). Val. Klobouky: Kolařík, Ptáček, Šuchma, Trnavský, Nahodil, Kristin, Kocourek, Fojtík, Naňák, Kováč, Trojáček. Střídali: Novák, Chovanec, Sáblík, Nedavaška.

PODKOP. LHOTA – DOL. BEČVA 1:0 (1:0)

NEDAŠOV – VIDČE 1:0 (1:0)

Zápas se od samotného začátku nesl v bojovném duchu, kdy hosté hrozili spíše jen ze standardních situací. Ve 39. minutě se radoval o něco lepší celek z Nedašova – hlavou se přesně trefil Šuráň. Ve druhém poločase šli hosté z Vidče do oslabení. Červená karta jim však paradoxně pomohla vyrovnat hru. Do té doby spíše bránící celek začal hrát více dopředu, ale ke srovnání skóre to nestačilo.

Branka: 39. Šuráň P.

BRUMOV B – PODLESÍ 0:3 (0:1)

V prvním poločase se hrálo mezi šestnáctkami bez větších šancí na obou stranách. Podlesí po chybě brumovské obrany vstřelilo gól. Nápor domácích nejprve zastavila branková konstrukce a ve druhé půli pak 55. minuta, kdy rozhodčí vyloučil domácího Zvoníčka za oplácení. Od té doby už Brumov na zvrat neměl a Podlesí přidalo do otevřené obrany ještě 2 branky.

Branky: Zetek, Nosálek, Dvorný. Brumov B: Vypušták, Vaněk, Dorňák, Kiačik, Kříž, Janáč, Zvoníček, Krahula, Novák, Svorada, Macháč. Střídali: Holba, Fojtík, Doležal.

JUŘINKA – VLACHOVICE 4:2 (3:1)

Již ve třetí minutě vybídl Klanica do brejku Žilinského a ten nezaváhal – 1:0. Vlachovičtí se přece jen vyrovnání dočkali – v 16. minutě byl po rohovém kopu přesný Šimoník. O šest minut později strhla Juřinka vedení zpět na svou stranu, když se trefil Škařupa. Ve 28. minutě našel přesným pasem Paťava Vaňka. Ten zdařilou akci ještě vyšperkoval na Šindelka, jenž se střelou k tyči nemýlil – 3:1. V 59. minutě byl vyloučen jeden z hostujících hráčů, přesto však i oslabený celek zápas zdramatizoval. Na 3:2 snižoval znovu Šimoník. Až v poslední minutě utekl obraně Žilinksý a svou druhou brankou v zápase definitivně určil vítězství Juřinky.

Branky: Žilinský 2, Škařupa, Šindelek – Šimoník 2. Juřinka: Pospěch – Paťava (79. Koleček R.), Klanica, Hromádka, Šnajdr, Vaněk, Vadel (68. Kocián), Žilinský, Škařupa, Varga, Šindelek.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Val. Meziříčí B – Zubří 5:0 Kundrát T. 3, Soukup, Malina, Vsetín – Kelč 1:1 Zgarba – Machač,

1. FK Vsetín 15 10 4 1 50:21 34
2. Podlesí 15 11 1 3 40:19 34
3. Podkop. Lhota 15 9 4 2 29:14 31
4. Štítná n. Vl. 15 8 2 5 34:26 26
5. Nedašov 15 6 4 5 27:24 22
6. Kelč 15 5 5 5 25:21 20
7. Vidče 15 6 2 7 29:37 20
8. Brumov B 14 5 3 6 15:19 18