Komentáře k zápasům III. třídy 17.8. Zlínský deník

III. třída: Šest týmu po dvou zápasech zůstává stoprocentní

fotbal, III. třída OFS Zlín, Louky - Kostelec (bílí)

fotbal, III. třída OFS Zlín, Louky - Kostelec (bílí) Autor: DENÍK/Daniel Ostrčilík

19.8.2014 17:19

Region – Po druhém kole III. třídy skupiny A zůstávají tři týmy i nadále stoprocentní. Jedná se o Spytihněv, který vyhrál 6:1 ve Hvozdné, Mysločovice, které přehrály Štípu 7:1 a Halenkovice, jenž doma zvítězily 5:0. V béčku dosud neprohrály Březůvky, Luhačovice B a Rokytnice.

SKUPINA B

TRNAVA – VLACHOVICE B 3:2 (1:1)

Domácí vstoupili do utkání s chutí, ale přesto se z první branky radovali hosté již 9. minutě zápasu, kdy se k odraženému míči ve vápně dostal Floreš a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Domácí ale tato rychlá branka nerozhodila a v dalších minutách prvního poločasu se hra začala odvíjet převážně na půlce hostí, domácí si vytvářeli vyložené šance, které především svou nepřesností, zbrklostí a nedůrazem v pokutovém území neproměňovali v góly. Vlachovice hrozily po ztrátách Trnavy z brejkových situací, ale v koncovce byly též nepřesní, nebo jim stal v cestě brankař Malaník. Když se zdálo, že po prvním poločase hosté půjdou s jednogólovým náskokem do kabin, tak se ve vápně hostí uvolnil Štěpánek a křížnou střelou nedal brankáři šanci, čímž stanovil poločasový výsledek na 1:1. Začátkem druhého poločasu domácí ještě více vystupňovali své tempo hry a v rozmezí 55. – 62. minuty zápasu dvěma brankami po samostatných únicích Hradilíka a Malčíka navýšili skóre pro domácí na 3:1. Hosté ani po těchto obdržených brankách však nerezignovali. Bojovali dále a za svou aktivitu byli odměněni v 72. minutě zápasu, kdy se po nepozornosti a podcenění v obraně domácích, prosadil pohotovou střelou z velkého vápna hostující Kořének a tím zároveň stanovil konečné skóre na 3:2.

Branky: Štěpánek, Hradilík, Malčík – Floreš, Kořének. Rozhodčí: Dvořák, 100 diváků. Trnava: Malaník – Kučera, Slováček, Čala. S, Srovnal – Hradilík, Malčík, Štěpánek, Sedláček (72. Hrnčiřík) – Bořuta.R, Soukup (80. Ševců)

ŠTÍTNÁ N/VL. B – SEHRADICE B 0:1 P. (0:0)

Utkání v normální hrací době branku nepřineslo, takže došlo až na penalty. Sehradice v nich vyhrály 4:5 v šesté sérii. Penalty proměnili: Šindler St., Hnaníček Mich., Pinďák, Zvonek. Nedali: Pukýš D. a Fojtík.

Rozhodčí: Lebloch. Štítná: Marcaník – Fojtík, Hnaníček Mich., Struhař, Fagulec Jos. – Pánek, Pukýš René, Baran (80. Šindler St.), Kováč (46. Zvonek) – Pinďák, Pukýš D. Lavička: Sába, Lysáček, Fagulec Jiří

ROKYTNICE – POTEČ 1:0 (0:0)

První poločas byl plný nepřesností a faulů, gólových příležitostí bylo poskromnu. Celý zápas rozhodl ve druhém poločase Pavel Hamalčík, který pohotově skóroval z přímého kopu. Hosté z Poteče se jen marně snažili o vyrovnání. Rokytnice tři body se štěstím uhájila.

Branky: Hamalčík. Rozhodčí: Švach. Rokytnice: Baklík – Both, Suchý, Vaněk, Eliáš M., Pešek, Hamalčík, Řihák, Röder, Šuráň, Saloky. Střídali: Eliáš J., Ščuglík, Plášek. Poteč: Valčík – Bartoška, Tvarůžek, Fojtík, Novosád, Juřica, Slovák, Faldík, Františák, Masař, Smolek. Střídali: Vlček, Procházka.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Vizovice B – Pozlovice 4:0 Zazo 2, Drga, Jurečka, Šanov – Příluky B 2:1 Ščuglík, Stejskal – Nesvadba. Jestřabí – Březůvky 1:7 Hnilo J. – Mikel 3, Krajča, Horňáček, Gregor, Kozmík, Rudimov – Luhačovice B 0:5 Bartek, Slezák, Michna, Bartoš, Zámorský.

1. Březůvky 2 2 0 0 0 12:1 6
2. Luhačovice B 2 2 0 0 0 7:1 6
3. Rokytnice 2 2 0 0 0 5:2 6
4. Šanov 2 1 1 1 0 4:3 5
5. Sehradice B 2 1 1 1 0 2:1 5
6. SK Vizovice B 2 1 0 0 1 4:1 3
7. Poteč 2 1 0 0 1 4:3 3
8. Trnava 2 1 0 0 1 4:4 3