A mužstvo       Krajský přebor

Luhačovice  : TJ Štítná nad Vláří 2:1(2:1)

rozhodčí :  Zicháček - Kotačka,Zpěvák

Střelec branky TJ Štítná nad Vláří:

32.min Hnaníček Michal

v 84.min pokutový kop Michal Hnaníček - neproměněn

Sestava TJ Štítná nad Vláří:

Kuja Martin- Hlavica Lukáš,Pagáč Josef,Hnaníček Michal,Hnilo Ondřej(Struhař Martin)-Šebák Lukáš, Liška Jaroslav(Kadlček Adam),Hrnčiřík Šimon Vaculík Adam Vaculík Tomáš, Valenta Daniel( Holba Václav)

Na střídání:Kořenek Daniel Malaník Patrik,,De gano Viktor

V nezvyklý čas pátek navečer se utkali dvě mužstva ze středu tabulky.

Domácí na umělé trávě za umělého osvětlení začali velmi dobře. Už v 6.min poslal míč za obranu hostů Garaja  a Dominik Starý umě prostřelil brankáře hostů – 1:0.Ve 21.min na centroval Slobodian míč před bránu Štítné  a Matěj Kořének po chybě hostů hlavou zvýšil na 2:0.Od této chvíle se domácí zatáhli na svoji půlku a po pozorné obraně podnikali rychlé protiútoky . Hosté ze Štítné svoji územní převahu potvrdili ve 32.min.Adam Vaculík zahrál rohový kop a  volný Michal Hnaníček hlavou trefil horní roh domácí branky – 2:1.Konec 1.poločasu a vlastně celý druhý poločas probíhal na polovině domácích,ale k výraznému ohrožení jejich branky ,ale  ani   po protiútocích hostující branky nedocházelo.Štítná mohla vyrovnat v 84.min.Domácí obrana faulovala pronikajícího Daniela Valentu a kopala se penalta.Míč si postavil na značku pokutového kopu Michal Hnaníček, ale Švec v domácí brance jej vychytal.Až do konce utkání se hostům nepodařilo vyrovnat , a tak body zůstaly v Luhačovicích.

Za aktivitu,by si z tohoto zápasu Štítná určitě bod zasloužila ,ale to by musela dát o jednu branku víc.

FK Luhačovice - TJ Štítná nad Vláří (5. liga (Zlínský KFS), 12. kolo) (tvcom.cz)

Dorost       Krajský přebor

Brumov/Štítná : Rožnov p.Radh. 4:1 (1:0)

střelci branek:

13.min Jakub Liška 1:0

58.min SucháčekMartinka 2:0

68.min Krahulec 3:0

69.min  hosté  3:1

82.min Vojtěch Liška 4:1

Sestava Brumov/Štítná:

Lysák-Hnaníček Radim,Liška Jakub,Holba Václav,Machuča Adam,Liška Vojtěch,Machuča Jan,

Bartoš Vojtěch,Bartoš Pavel,Martinka,Struhař,Krahulec,Dorńák,Sucháček,Hnilo Jan,Ševčík,Zůbek,Janáček

Muži B  -   okresní soutěž IV.třídy sk.B

Drnovice : Jestřabí/Štítná B  2:4 (1:2)

36.min Králík Tomáš p.k. 1:1

41. a 46.min Malaník Patrik 1:3

72.min Kořenek Daniel 2:4