TJ Štítná nad Vláří :Napajedla 2:2 (1:0)

Střelec branek TJ Štítná nad Vláří:

40. a  56.min Liška Jaroslav

Sestava TJ Štítná nad Vláří:

Kuja Martin-Liška Jaroslav (85.min Kadlček Adam),Pagáč Josef,Hnaníček Michal,Hlavica Lukáš-Šebák Lukáš, Hrnčiřík Šimon (90.min Struhař Martin),Hrnčiřík Jan(65.min Hnilo Ondřej) Vaculík Adam Vaculík Tomáš, Valenta Daniel (65.min Malaník Patrik)

Fanoušci Štítné po vítězství v Morkovicích o čtyři branky čekali jasnou výhru nad letos výsledkově špatně hrajícím mužstvem z Napajedel.

Štítná měla v úvodu obrovskou šanci , ale Tomáš Vaculík nedokázal prostřelit brankáře hostů. Od této chvíle se postupně dostávali do hry hosté a vytvářeli si brankové příležitosti, ale Kolenič, Krajča ani Foral je nedokázali proměnit. Vždy proti nim stál výborný Martin Kuja v bráně domácích. V 35.min se domácí dožadovali uznání branky , ale rozhodčí jejich naléhání nevyslyšeli, byť podle všech byl míč minimálně 30cm v bráně hostů. Ve 40.min se domácí dočkali . Z 20 m  napřáhl Jaroslav Liška a míč skončil pod břevnem hostující branky – 1:0.

Druhý poločas se domácí zlepšili a výsledkem jejich tlaku byla branka v 56.min.,kdy se znovu prosadil Jaroslav Liška , který po přihrávce Šebáka zvýšil na 2:0. Po této brance se hosté tlačili čím dál víc před domácí branku ve snaze o vyrovnání. V 64.min nejprve Krajčou po centru zprava snížili na 2:1 a v 90.min z přísně nařízeného pokutového kopu vyrovnali Foralem na 2:2.

Domácí sice cítili křivdu, po neuznané brance  a přísně nařízeném pokutovém kopu, ale výsledek odpovídá dění na hřišti.

Je však třeba podotknout, že místy až tendenční řízení trojice rozhodčích nebyla v této soutěži již dlouho vidět.

Josef Miklas,trenér TJ Štítná nad Vláří:

V prvních minutách utkání jsme soupeře přitlačili a hned ve třetí minutě jsme velkou šanci nevyužili ke vstřelení gólu. Hosté se pomalu začali více osmělovat po dlouhých nákopech na Krajču, kdy si vytvořili několik střeleckých možností, které zneškodnil dobře chytající Kuja. Ve 40. minutě po krásné střele Jary Lišky jsme se dostali do vedení. Následně tentýž hráč v 56. minutě náš náskok navýšil. Napajedlům se ale podařilo v 65. minutě dát kontaktní branku a v samém závěru z velmi přísně nařízeného pokutového kopu vyrovnat.    "

TJ Štítná nad Vláří - TJ FS Napajedla (5. liga (Zlínský KFS), 11. kolo) (tvcom.cz)

střelci branek:

10.min Vlastní  0:1

12.min Martinka 0:2

Sestava Brumov/Štítná:

Maryáš František-Liška Jakub,Holba Václav,Machuča Adam,Liška Vojtěch,Machuča Jan,

Bartoš Vojtěch,Bartoš Pavel,Martinka,Šerý,Struhař,Krahulec,Dorńák,Sucháček,Lysák,Hnilo Jan,Ševčík,Kozáček,Janáček

Muži B  -   okresní soutěž IV.třídy sk.B

Jestřabí/Štítná B  : Tichov 3:0

59.min Liška Vojtěch,63.min Králík Tomáš , 83.min vlastní

sestava Jestřabí/Štítná B:

Pukýš David-Pešout Martin,Hnilo Tomáš,Vaněk Miroslav,Hnaníček Radim,Bartoš Pavel,Polacký Mário,Mudrák Tomáš,Kořenek Daniel,Králík Tomáš,Liška Vojtěch,Králík Martin

rozhodčí:Ďurčo-Houžvička,Lorenc

Starší žáci       Krajský přebor

Brumov/Štítná : Bojkovice 5:1(3:1)

Střelci branek:

21.min Juřenčák Filip z pen.,34. a 62.min Fojtík Jakub , 40. a 67.min Hověžák

Nadrchal Jakub-Juřenčák Filip,Hrnčiřík Vít,,Fojtík Václav,

Fojtík Jakub,Kostka,Lysák,Sáblík ,Hověžák,Šerý,Dorňák,Číž,Fojtík Adam,Vrána Jan,Tomeček

Mladší  žáci      Okresní soutěž MŽ sk.C

TJ Štítná nad Vláří : Újezd 4:3

čtvrtek 10.10.2024

střelci branek TJ Štítná nad Vláří:

2x Kánský Petr,Vaculík Michal,Šenkeřík Matyáš

Kamenčák Šimon-Kánský Petr,Zvonel David,Matůšú Vít,Koncer Jan,Sába Jakub,Vrána Jiří,Hnilo Filip,Bartoš Filip,Vaculík Michal,Vaculík Jan,Šenkeřík Matyáš

Starší přípravka       Okresní soutěž STPŘ sk.E

Starší přípravka vyhrála turnaj ve Slavičíně

sobota 12.10.2024

TJ Štítná : Bylnice   14:5

Zvoníček František 4x,Zvoníček Richard 4x,Hnilo Filip 2x,Vaculík Michal 2x,Machuča Filip 2x

Trenér Zdeněk Šebák:

"Kluci zahráli výborně .Sehráli dvě vyrovnaná utkání a s Bylnicí si zastříleli.Nejlepším hráčem byl Jirka Pinďák v brance.Zaskvěl se několika výbornými zákroky a s Brumovem dokonce chytil penaltu."

Mladší  přípravka      Okresní soutěž MLPŘ sk.E

Mladší přpravka se turnaje nezúčastnila  a svá utkání odehraje v náhradním termínu.