Víkendové zápasy našich mužstev 28.9.-29.9.2024

TJ Štítná nad Vláří : Fotbal Kunovice 4:4(1:1)

rozhodčí :  Stodůlka-Nuc,Uhlířová

střelci branek:

33.min  hosté 0:1

45+1 .min Vaculík Tomáš  1:1

53.min Kadlček Adam   2:1

55.min Vaculík Adam  3:1

56. min hosté 3:2

69.min PK hosté 3:3

71.min  PK  Hnaníček Michal 4:3

90+2.min hosté 4:4

ČK: 69.min Pagáč Josef

Zápis o utkání:

"Červená karta během zápasu, Zabránění soupeřovu družstvu dosáhnout branky, Hráč zabránil úmyslným hraním míče rukou v těsné blízkosti brank. čáry v prostoru branky dosáhnout soupeřovu družstvu branku."

Sestava TJ Štítná nad Vláří:

De gano Viktor-Hlavica Lukáš,Pagáč Josef,Hnaníček Michal,Hnilo Ondřej,-Šebák Lukáš,Hrnčiřík Šimon (91. Bartončík Adam), Kadlček Adam ( 59. Malaník Patrik),Vaculík Adam, (59. Černý Martin)-Vaculík Tomáš, Valenta Daniel (77. Struhař Martin)

trenér Miklas Josef:

"Zápas se pro nás nevyvíjel dobře.Po půl hodině jsme prohrávali.Naštěstí do konce první půle jsme vyrovnali.Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a otočili výsledek a vedli o dvě branky.Mrzí mě ,že tak zkušené mužstvo ztratí dvoubrankové vedení.Po vyloučení jsme šli do zase do výhody o jednu branku .Hosté však v poslední minutě utkání opět vyrovnali a po zásluze si odváží bod za remízu.Vím ,že jsme sice neprohráli,ale v tříbodovém systému jsou remízy  a hlavně remíza  doma ztráta."

TJ Štítná nad Vláří - FOTBAL KUNOVICE (5. liga (Zlínský KFS), 9. kolo) (tvcom.cz)

Tečovice:Brumov/Štítná 1:2(1:0)

60.min Dorňák1:1

64.min vlastní 1:2

Sestava Brumov/Štítná:

Bartoš Pavel-Liška Jakub,Holba Václav,Machuča Adam,Hnaníček Radim,Liška Vojtěch,

Bartoš Vojtěch,Struhař,Dorňák,Sucháček,Krahulec

Muži B  -   okresní soutěž IV.třídy sk.B

Loučka:Jestřabí/Štítná B 2:8(1:2)

38. a 69.min domácí  -  21. a 82.min Pukýš David  ,23. a 78.min Polacký Mário,53.min Králík Tomáš,55.min Kořenek Daniel,76.min Králík Martin

průběh utkání: 0:2,1:2,1:5,2:5,2:8

sestava Jestřabí/Štítná B:

Tkadlec Stanislav-Vaněk Miroslav,Válek Michal,Bartoš Pavel,Gabriš Pavol,Polacký Mário,Králík Martin,Mudrák Tomáš,Machuča Petr,Pukýš David,Kořenek Daniel,Králík Tomáš,Marek Leoš,Polách Radomil,Hnilo Tomáš,Zvoníček Tomáš

Hnilo Tomáš ,hráč mužstva Jestřabí/Štítná B:

"Po celé utkání jsme měli zápas ve své moci a zaslouženě vyhráli takovým rozdílem.Výborný  výkon podali Palo Gabriš a také Staňa Tkadlec v bráně."

Starší žáci       Krajský přebor

Brumov/Štítná:Bystřice p.Host. 10:0 (5:0)

25.,50.,69.min Fojtík Jakub,22.,56 .min Lysák ,29.,70.min Sáblík,14.min Kostka,24.min Hověžák,

66.min Juřenčák Filip

Fojtík Adam- Juřenčák Filip,Nadrchal Jakub,Fojtík Václav,Hrnčiřík Vít

Sáblík,Lysák,Dorňák,Kostka,Fojtík Jakub,Šerý,Hověžák,Vrána Jan,Tomeček,Číž

Mladší  žáci      Okresní soutěž MŽ sk.C

TJ Štítná nad Vláří:Hor.Lhota/Dol.Lhota 0:2(0:1)

Sestava TJ Štítná:

Šenkeřík Matyáš-Kánský Petr,Zvonel David,Králík Josef,Matůšú Vít,Koncer Jan,Sába Jakub,Hnilo Filip,Bartoš Filip,Zvoníček František

Trenér Zdeněk Šebák:

Turnaj v Nedašově se ohromě podařil těm mladším z kádru. Filip Machuča  a Richard Zvoníček ,tentokrát střelecky zářili.

Škoda výsledku v nervózním zápase se Slavičínem,ale i tak velká pochvala za bojovnost v zápasech.

Mladší  přípravka      Okresní soutěž MLPŘ sk.E

sobota  28.9.2024 turnaj v Nedašově

TJ Štítná : Brumov 7:2

TJ Štítná : Slavičín  4:7

TJ Štítná : Nedašov 0:14

Jan Šimoník  5x,Malaníková Kateřina 3x,Hradil Dominik ,Maryáš Viktor,Hnaníček Eduard

Sestava Štítná:

Šimoník Lukáš- Hradil Dominik,Hnaníček Eduard,Šebák Jonáš,Soja Vít,Maryáš Viktor,Malaníková Kateřina,Šimoník Jan,Surý Josef,Trnka Štěpán,Saňák Vojtěch

Trenér Šimoník Jan st.:

Kluci odehráli výborný turnaj.Dosáhli skvělé vítězství s Brumovem.Se Slavičínem vyrovnaná partie a s Nedašovem jsme si trochu pokazili skóre.Nejlepším hráčem byla Malaníková Kateřina  ,velký pokrok ve hře byl u Štěpána Trnky a první gólové oslavy se dočkal Edík Hnaníček.