O pohár hejtmana Zl. kraje 2 kolo TJ Nedašov vs. TJ Štítná

31. 7. 2016

O pohár hejtmana Zl. kraje 2 kolo TJ Nedašov vs. TJ Štítná  1:5

Branky :  Vaculík T. 2, Hnaníček, Jan Hrnčiřík, Šenkeřík

Sestava: Vaculík Pavel(Kuja Martin), Chovančík Vít, Sloboda Petr, Hnaníček Michal, Machuča Petr(Krupík Patrik), Hrnčeřík Jan, Chovančík Tomáš, Vaculík Tomáš, Liška Jaroslav(Polášek Lukáš), Holba Rostislav(Maniš Martin), Šimoník Roman( Kamenčák Lukáš) Do hry nezasáhl Malaník Patrik.

Ohlasy trenéra: Zápas jsme zvládli hlavně po taktické stránce, na soupeře jsme byli přichystaní. Splnili jsme to, co jsme si v kabině řekli. Soupeři jsme nabídli v úvodu zápasu pokutový kop, který nevyužil a od té doby jsme měli zápas pod kontrolou. Velmi dobře zachytal brankář, který v průběhu zápasu zneškodnil tři vyložené brankové situace. Neméně cennou složkou byla obrana i záloha. Jen v útoku, který dneska odvedl černou práci, se nedokázal nikdo gólově prosadit.  Měli jsme výborný nástup do druhého poločasu, kdy jsme hned ve 46. minutě proměnili první naše dotyky s míčem v rozhodující branku. Dá se říct, že zápas už se jen dohrával. Hosté korigovali v posledních minutách čestnou brankou na 5:1